| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Palomino |
| Brand | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | TT147 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 5,623 lbs |
| Dry Hitch | 715 lbs |
| CCC | 1,500 lbs |
| GVWR | 7,123 lbs |
| Length (ft,in) | 28'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 11" |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:70.00 B:35.00 |
| Awnings (ft) | 1:15.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
This is a NEW 2026 Palomino Puma Camping Edition 250RBCE Travel Trailer on the lot at Boland RV.
If interested please call us at 573-248-8003, scan the QR code below or visit:www.bolandrvs.com/display?id=100142
Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on it, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or implied. All vehicles are subject to prior sale. Price does not include applicable tax, title, and license charges.