| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Coachmen |
| Brand | Coachmen |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | TT106A |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 5,445 lbs |
| Dry Hitch | 712 lbs |
| CCC | 2,155 lbs |
| GVWR | 7,600 lbs |
| Length (ft,in) | 28'' 2" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:44.00 G:40.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:18.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2023 Coachmen Catalina Summit Series 8 231MKS Travel Trailer on the lot at Boland RV.
If interested please call us at 573-248-8003, scan the QR code below or visit:www.bolandrvs.com/display?id=103915
Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on it, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or implied. All vehicles are subject to prior sale. Price does not include applicable tax, title, and license charges.