| Year | 2015 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | TP9296C |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 3,274 lbs |
| Dry Hitch | 430 lbs |
| CCC | 1,016 lbs |
| Length (ft,in) | 23'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 9'' |
| Tanks (gal) | F:36.00 G:30.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:15.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 6 |
This is a USED 2015 Flagstaff Micro Lite 23LB Travel Trailer on the lot at Boland RV.
If interested please call us at 573-248-8003, scan the QR code below or visit:www.bolandrvs.com/display?id=107390
Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on it, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or implied. All vehicles are subject to prior sale. Price does not include applicable tax, title, and license charges.