| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Puma |
| Brand | Puma |
| Manu | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | TT169 |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 12,889 lbs |
| Dry Hitch | 1,425 lbs |
| CCC | 1,800 lbs |
| GVWR | 14,689 lbs |
| Length (ft,in) | 43'' 1" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 4" |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:70.00 B:70.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
This is a NEW 2026 Puma Vista Loft Destination Trailer 422LFT Travel Trailer on the lot at Boland RV.
If interested please call us at 573-248-8003, scan the QR code below or visit:www.bolandrvs.com/display?id=108053
Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on it, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or implied. All vehicles are subject to prior sale. Price does not include applicable tax, title, and license charges.