| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Palomino |
| Brand | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2PUSB7N4017256 |
| Stock ID | TP9627A |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 6,203 lbs |
| Dry Hitch | 756 lbs |
| CCC | 1,553 lbs |
| GVWR | 7,756 lbs |
| Length (ft,in) | 31'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:34.00 B:34.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2022 Palomino Puma 27RLSS Travel Trailer on the lot at Boland RV.
If interested please call us at 573-248-8003, scan the QR code below or visit:www.bolandrvs.com/display?id=61723
Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on it, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or implied. All vehicles are subject to prior sale. Price does not include applicable tax, title, and license charges.