| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Coachmen |
| Brand | Coachmen |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2CAXB1RX030334 |
| Stock ID | TP9735 |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 7,864 lbs |
| Dry Hitch | 896 lbs |
| CCC | 1,636 lbs |
| GVWR | 9,500 lbs |
| Length (ft,in) | 36'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:44.00 G:70.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
This is a NEW 2024 Coachmen Catalina Legacy Edition 323BHDSCK Travel Trailer on the lot at Boland RV.
If interested please call us at 573-248-8003, scan the QR code below or visit:www.bolandrvs.com/display?id=84887
Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on it, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or implied. All vehicles are subject to prior sale. Price does not include applicable tax, title, and license charges.